Програма

януари 2020

08 януари сряда

Лисичета

от Лилиан Хелман
08 януари, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
Продадени
09 януари четвъртък

Майстори

от Рачо Стоянов
09 януари, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
10 януари петък
10 януари, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
11 януари събота

Спускане от връх Морган

от Артър Милър
11 януари, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
12 януари неделя

Аз плащам

от Ив Жамиак
12 януари, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
14 януари вторник

Лунатици

от Кен Лудвиг
14 януари, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
15 януари сряда

Богът на касапницата

от Ясмина Реза
15 януари, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
16 януари четвъртък

Любовникът

от Харолд Пинтър
16 януари, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
17 януари петък

Синът

от Флориан Зелер
17 януари, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Нощна пеперуда

от Пьотр Гладилин
17 януари, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Контрабасът

от Патрик Зюскинд
17 януари, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
18 януари събота

Синът

от Флориан Зелер
18 януари, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Козата или коя е Силвия?

от Едуард Олби
18 януари, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
Продадени

Три високи жени

от Едуард Олби
18 януари, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
19 януари неделя

Бащата

от Флориан Зелер
19 януари, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Моята скъпа лейди

от Израел Хоровиц
19 януари, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
19 януари, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
21 януари вторник

Братя Карамазови

от Фьодор Достоевски
21 януари, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
21 януари, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Облог

от Дейвид Линдзи - Абер
21 януари, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
22 януари сряда

Хубава риба

от Марк Райлънс и Луис Дженкинс
22 януари, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Каквото, такова

от Недялко Йорданов
22 януари, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
Продадени
23 януари четвъртък

Синът

от Флориан Зелер
23 януари, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Духът на поета

от Стефан Цанев
23 януари, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
24 януари петък

Животът е прекрасен

от Николай Ердман
24 януари, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Каквото, такова

от Недялко Йорданов
24 януари, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
Продадени

Виновният

от Димитър Димов
24 януари, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
25 януари събота

Хъшове

от Иван Вазов
25 януари, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Богът на касапницата

от Ясмина Реза
25 януари, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Среща в Санлис

от Жан Ануи
25 януари, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
26 януари неделя

Опит за летене

от Йордан Радичков
26 януари, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Дивата патица

от Хенрик Ибсен
26 януари, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Пътят към Афродита

от Исабел Аленде
26 януари, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
28 януари вторник

Синът

от Флориан Зелер
28 януари, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Духът на поета

от Стефан Цанев
28 януари, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Даскал

от Жан - Пиер Допан
28 януари, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
29 януари сряда

Neoдачници

от Максим Горки
29 януари, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
29 януари, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
Продадени

Облог

от Дейвид Линдзи - Абер
29 януари, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
30 януари четвъртък

Един безумен ден

от Пиер дьо Бомарше
30 януари, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
30 януари, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
31 януари петък

Синът

от Флориан Зелер
31 януари, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Моята скъпа лейди

от Израел Хоровиц
31 януари, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
февруари
Този уеб сайт използва cookies („бисквитки“), необходими за функционирането му. С използването на сайта Вие се съгласявате с употребата на „бисквитки“.