Програма

февруари 2020

01 февруари събота

Опит за летене

от Йордан Радичков
01 февруари, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Любовникът

от Харолд Пинтър
01 февруари, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
Продадени

Цветът на дълбоките води

от Оля Стоянова
01 февруари, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
02 февруари неделя

Бащата

от Флориан Зелер
02 февруари, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Духът на поета

от Стефан Цанев
02 февруари, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Контрабасът

от Патрик Зюскинд
02 февруари, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
03 февруари понеделник
Гостуващ

Одисей

от Александър Секулов, по Омир
03 февруари, понеделник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
04 февруари вторник
Гостуващ

Одисей

от Александър Секулов, по Омир
04 февруари, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
04 февруари, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
Продадени

Обир

от Джо Ортън
04 февруари, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
05 февруари сряда

Хубава риба

от Марк Райлънс и Луис Дженкинс
05 февруари, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Лисичета

от Лилиан Хелман
05 февруари, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
Продадени

Виновният

от Димитър Димов
05 февруари, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
06 февруари четвъртък

Синът

от Флориан Зелер
06 февруари, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Каквото, такова

от Недялко Йорданов
06 февруари, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
Продадени

Караконджул

от Николай Хайтов
06 февруари, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
07 февруари петък

Синът

от Флориан Зелер
07 февруари, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
07 февруари, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
07 февруари, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
08 февруари събота

Почивен ден

от Камен Донев
08 февруари, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
08 февруари, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Три високи жени

от Едуард Олби
08 февруари, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
Продадени
09 февруари неделя

Опит за летене

от Йордан Радичков
09 февруари, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Козата или коя е Силвия?

от Едуард Олби
09 февруари, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
Продадени
11 февруари вторник

Животът е прекрасен

от Николай Ердман
11 февруари, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Моята скъпа лейди

от Израел Хоровиц
11 февруари, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Даскал

от Жан - Пиер Допан
11 февруари, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
12 февруари сряда

Идеалният мъж

от Оскар Уайлд
12 февруари, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
12 февруари, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Облог

от Дейвид Линдзи - Абер
12 февруари, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
Продадени
13 февруари четвъртък
13 февруари, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Спускане от връх Морган

от Артър Милър
13 февруари, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
14 февруари петък

Танцът Делхи

от Иван Вирипаев
14 февруари, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Нощна пеперуда

от Пьотр Гладилин
14 февруари, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
15 февруари събота

Neoдачници

от Максим Горки
15 февруари, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Дивата патица

от Хенрик Ибсен
15 февруари, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
16 февруари неделя

Калигула

от Албер Камю
16 февруари, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
18 февруари вторник

Братя Карамазови

от Фьодор Достоевски
18 февруари, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
19 февруари сряда

Вишнева градина

от Антон Павлович Чехов
19 февруари, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
20 февруари четвъртък

Синът

от Флориан Зелер
20 февруари, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
21 февруари петък

Бащата

от Флориан Зелер
21 февруари, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Пътят към Афродита

от Исабел Аленде
21 февруари, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
22 февруари събота

Мнимият болен

от Жан - Батист Молиер
22 февруари, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Караконджул

от Николай Хайтов
22 февруари, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
23 февруари неделя

Хъшове

от Иван Вазов
23 февруари, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Богът на касапницата

от Ясмина Реза
23 февруари, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Три високи жени

от Едуард Олби
23 февруари, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
25 февруари вторник

Идеалният мъж

от Оскар Уайлд
25 февруари, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Каквото, такова

от Недялко Йорданов
25 февруари, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
Продадени

Облог

от Дейвид Линдзи - Абер
25 февруари, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
26 февруари сряда

Бащата

от Флориан Зелер
26 февруари, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Обир

от Джо Ортън
26 февруари, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
27 февруари четвъртък

Neoдачници

от Максим Горки
27 февруари, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Духът на поета

от Стефан Цанев
27 февруари, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
28 февруари петък

Хубава риба

от Марк Райлънс и Луис Дженкинс
28 февруари, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Аз плащам

от Ив Жамиак
28 февруари, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
28 февруари, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
29 февруари събота

Един безумен ден

от Пиер дьо Бомарше
29 февруари, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
29 февруари, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Две

от Таня Шахова
29 февруари, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
март
Този уеб сайт използва cookies („бисквитки“), необходими за функционирането му. С използването на сайта Вие се съгласявате с употребата на „бисквитки“.