Програма

февруари 2021

02 февруари вторник
02 февруари, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Плач на ангел

от Стефан Цанев
02 февруари, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
03 февруари сряда

Идеалният мъж

от Оскар Уайлд
03 февруари, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Лунатици

от Кен Лудвиг
03 февруари, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
03 февруари, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
04 февруари четвъртък
04 февруари, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Майстори

от Рачо Стоянов
04 февруари, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
05 февруари петък

Козата или коя е Силвия?

от Едуард Олби
05 февруари, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Спускане от връх Морган

от Артър Милър
05 февруари, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
06 февруари събота

Neoдачници

от Максим Горки
06 февруари, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Спускане от връх Морган

от Артър Милър
06 февруари, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
07 февруари неделя
07 февруари, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Вуйчо Ваньо

от А. П. Чехов
07 февруари, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
09 февруари вторник
09 февруари, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Вуйчо Ваньо

от А. П. Чехов
09 февруари, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
10 февруари сряда

Бащата

от Флориан Зелер
10 февруари, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Страх за опитомяване

от Оля Стоянова
10 февруари, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
11 февруари четвъртък

Богът на касапницата

от Ясмина Реза
11 февруари, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Синът

от Флориан Зелер
11 февруари, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Цветът на дълбоките води

от Оля Стоянова
11 февруари, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
12 февруари петък

Моята скъпа лейди

от Израел Хоровиц
12 февруари, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
12 февруари, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
13 февруари събота

Лисичета

от Лилиан Хелман
13 февруари, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Аз плащам

от Ив Жамиак
13 февруари, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Виновният

от Димитър Димов
13 февруари, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
14 февруари неделя

Облог

от Дейвид Линдзи - Абер
14 февруари, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Контрабасът

от Патрик Зюскинд
14 февруари, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
15 февруари понеделник
15 февруари, понеделник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
16 февруари вторник

Лисичета

от Лилиан Хелман
16 февруари, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Обир

от Джо Ортън
16 февруари, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
17 февруари сряда

Даскал

от Жан - Пиер Допан
17 февруари, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
18 февруари четвъртък
18 февруари, четвъртък 19:30 ч Голяма сцена 19:30 ч
19 февруари петък

Пътят към Афродита

от Исабел Аленде
19 февруари, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
20 февруари събота

Плач на ангел

от Стефан Цанев
20 февруари, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Две

от Таня Шахова
20 февруари, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
21 февруари неделя

Каквото, такова

от Недялко Йорданов
21 февруари, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Контрабасът

от Патрик Зюскинд
21 февруари, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
23 февруари вторник

Каквото, такова

от Недялко Йорданов
23 февруари, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
23 февруари, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
24 февруари сряда
24 февруари, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Бонбон

от Здрава Каменова
24 февруари, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
25 февруари четвъртък

Три високи жени

от Едуард Олби
25 февруари, четвъртък 19:30 ч Голяма сцена 19:30 ч
25 февруари, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
26 февруари петък

Двубой

от Иван Вазов
26 февруари, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Плач на ангел

от Стефан Цанев
26 февруари, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
27 февруари събота

Двубой

от Иван Вазов
27 февруари, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
28 февруари неделя

Двубой

от Иван Вазов
28 февруари, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Духът на поета

от Стефан Цанев
28 февруари, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
Този уеб сайт използва cookies („бисквитки“), необходими за функционирането му. С използването на сайта Вие се съгласявате с употребата на „бисквитки“.