Програма

февруари 2022

01 февруари вторник
01 февруари, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Вуйчо Ваньо

от А. П. Чехов
01 февруари, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
02 февруари сряда

Двубой

от Иван Вазов
02 февруари, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Лисичета

от Лилиан Хелман
02 февруари, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
02 февруари, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
03 февруари четвъртък
03 февруари, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Лисичета

от Лилиан Хелман
03 февруари, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
03 февруари, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
04 февруари петък

Облог | Голяма сцена

от Дейвид Линдзи - Абер
04 февруари, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Духът на поета

от Стефан Цанев
04 февруари, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
05 февруари събота

Синът

от Флориан Зелер
05 февруари, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
05 февруари, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Цветът на дълбоките води

от Оля Стоянова
05 февруари, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
06 февруари неделя
06 февруари, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Дивата патица

от Хенрик Ибсен
06 февруари, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Пътят към Афродита

от Исабел Аленде
06 февруари, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
08 февруари вторник

Бурята

от Уилям Шекспир
08 февруари, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
08 февруари, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
09 февруари сряда

Бурята

от Уилям Шекспир
09 февруари, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Любовникът

от Харолд Пинтър
09 февруари, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Две

от Таня Шахова
09 февруари, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
10 февруари четвъртък

Плач на ангел

от Стефан Цанев
10 февруари, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
11 февруари петък
11 февруари, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Бележките под линия

от Мирела Иванова
11 февруари, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
12 февруари събота
12 февруари, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Любовникът

от Харолд Пинтър
12 февруари, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Контрабасът

от Патрик Зюскинд
12 февруари, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
13 февруари неделя
13 февруари, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Духът на поета

от Стефан Цанев
13 февруари, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Виновният

от Димитър Димов
13 февруари, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
15 февруари вторник

Страх за опитомяване

от Оля Стоянова
15 февруари, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Бележките под линия

от Мирела Иванова
15 февруари, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
16 февруари сряда
16 февруари, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
16 февруари, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Бонбон

от Здрава Каменова
16 февруари, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
17 февруари четвъртък
17 февруари, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
18 февруари петък

Бащата

от Флориан Зелер
18 февруари, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Пиано в тревата

от Франсоаз Саган
18 февруари, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
18 февруари, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
19 февруари събота

Пиано в тревата

от Франсоаз Саган
19 февруари, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
20 февруари неделя

Козата или коя е Силвия?

от Едуард Олби
20 февруари, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Обир

от Джо Ортън
20 февруари, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
22 февруари вторник

Народът на Вазов

от Александър Секулов
22 февруари, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Едни момичета

от Нийл Лабют
22 февруари, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
23 февруари сряда

Народът на Вазов

от Александър Секулов
23 февруари, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Едни момичета

от Нийл Лабют
23 февруари, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
24 февруари четвъртък

Neoдачници

от Максим Горки
24 февруари, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Спускане от връх Морган

от Артър Милър
24 февруари, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
25 февруари петък
25 февруари, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Лунатици

от Кен Лудвиг
25 февруари, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
26 февруари събота
26 февруари, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Плач на ангел

от Стефан Цанев
26 февруари, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
27 февруари неделя

Облог | Голяма сцена

от Дейвид Линдзи - Абер
27 февруари, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Лисичета

от Лилиан Хелман
27 февруари, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
27 февруари, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
март
Този уеб сайт използва cookies („бисквитки“), необходими за функционирането му. С използването на сайта Вие се съгласявате с употребата на „бисквитки“.