Програма

март 2020

01 март неделя

Мнимият болен

от Жан - Батист Молиер
01 март, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Духът на поета

от Стефан Цанев
01 март, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Три високи жени

от Едуард Олби
01 март, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
Продадени
04 март сряда

Братя Карамазови

от Фьодор Достоевски
04 март, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
04 март, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
Продадени
04 март, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
05 март четвъртък

Бащата

от Флориан Зелер
05 март, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Вуйчо Ваньо

от А. П. Чехов
05 март, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Даскал

от Жан - Пиер Допан
05 март, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
06 март петък

Почивен ден

от Камен Донев
06 март, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Лисичета

от Лилиан Хелман
06 март, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
Продадени
06 март, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
Продадени
07 март събота

Neoдачници

от Максим Горки
07 март, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Спускане от връх Морган

от Артър Милър
07 март, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Бонбон

от Здрава Каменова
07 март, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
08 март неделя

Един безумен ден

от Пиер дьо Бомарше
08 март, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
08 март, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Контрабасът

от Патрик Зюскинд
08 март, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
09 март понеделник
Гостуващ

Отело

от Уилям Шекспир
09 март, понеделник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
10 март вторник

Опит за летене

от Йордан Радичков
10 март, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Любовникът

от Харолд Пинтър
10 март, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Виновният

от Димитър Димов
10 март, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
11 март сряда

Идеалният мъж

от Оскар Уайлд
11 март, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
11 март, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
11 март, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
Продадени
12 март четвъртък

Козата или коя е Силвия?

от Едуард Олби
12 март, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
Продадени

Обир

от Джо Ортън
12 март, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
13 март петък

Любовникът

от Харолд Пинтър
13 март, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Даскал

от Жан - Пиер Допан
13 март, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
14 март събота

Аз плащам

от Ив Жамиак
14 март, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Две

от Таня Шахова
14 март, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
15 март неделя

Дивата патица

от Хенрик Ибсен
15 март, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Бонбон

от Здрава Каменова
15 март, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
17 март вторник

Лунатици

от Кен Лудвиг
17 март, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Пътят към Афродита

от Исабел Аленде
17 март, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
18 март сряда

Духът на поета

от Стефан Цанев
18 март, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
18 март, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
Продадени
19 март четвъртък

Вуйчо Ваньо

от А. П. Чехов
19 март, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Облог

от Дейвид Линдзи - Абер
19 март, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
Продадени
20 март петък

Каквото, такова

от Недялко Йорданов
20 март, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
Продадени
20 март, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
Продадени
21 март събота

Моята скъпа лейди

от Израел Хоровиц
21 март, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Контрабасът

от Патрик Зюскинд
21 март, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
22 март неделя
22 март, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
Продадени

Облог

от Дейвид Линдзи - Абер
22 март, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
24 март вторник

Синът

от Флориан Зелер
24 март, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
24 март, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
24 март, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
Продадени
25 март сряда
Гостуващ

Три сестри

от А. П. Чехов
25 март, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Богът на касапницата

от Ясмина Реза
25 март, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
Продадени
25 март, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
26 март четвъртък

Лисичета

от Лилиан Хелман
26 март, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
Продадени

Цветът на дълбоките води

от Оля Стоянова
26 март, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
27 март петък
27 март, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
Продадени
28 март събота

Един безумен ден

от Пиер дьо Бомарше
28 март, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
28 март, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
Продадени

Бонбон

от Здрава Каменова
28 март, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
29 март неделя

Хъшове

от Иван Вазов
29 март, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Три високи жени

от Едуард Олби
29 март, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
31 март вторник

Животът е прекрасен

от Николай Ердман
31 март, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Нощна пеперуда

от Пьотр Гладилин
31 март, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Даскал

от Жан - Пиер Допан
31 март, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
април
Този уеб сайт използва cookies („бисквитки“), необходими за функционирането му. С използването на сайта Вие се съгласявате с употребата на „бисквитки“.