Програма

май 2021

04 май вторник

Плач на ангел

от Стефан Цанев
04 май, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Бележките под линия

от Мирела Иванова
04 май, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
05 май сряда

Спускане от връх Морган

от Артър Милър
05 май, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Бонбон

от Здрава Каменова
05 май, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
07 май петък

Двубой

от Иван Вазов
07 май, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Духът на поета

от Стефан Цанев
07 май, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Пътят към Афродита

от Исабел Аленде
07 май, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
08 май събота

Богът на касапницата

от Ясмина Реза
08 май, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Страх за опитомяване

от Оля Стоянова
08 май, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Контрабасът

от Патрик Зюскинд
08 май, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
09 май неделя

Вуйчо Ваньо

от А. П. Чехов
09 май, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
09 май, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
11 май вторник

Лунатици

от Кен Лудвиг
11 май, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Даскал

от Жан - Пиер Допан
11 май, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
12 май сряда

Лисичета

от Лилиан Хелман
12 май, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Аз плащам

от Ив Жамиак
12 май, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
12 май, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
13 май четвъртък
13 май, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Плач на ангел

от Стефан Цанев
13 май, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
14 май петък
14 май, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Дивата патица

от Хенрик Ибсен
14 май, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Обир

от Джо Ортън
14 май, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
15 май събота

Двубой

от Иван Вазов
15 май, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Дивата патица

от Хенрик Ибсен
15 май, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Две

от Таня Шахова
15 май, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
16 май неделя

Синът

от Флориан Зелер
16 май, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Майстори

от Рачо Стоянов
16 май, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Контрабасът

от Патрик Зюскинд
16 май, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
18 май вторник

Neoдачници

от Максим Горки
18 май, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
18 май, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Бонбон

от Здрава Каменова
18 май, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
19 май сряда
19 май, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
19 май, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
19 май, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
20 май четвъртък
20 май, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Плач на ангел

от Стефан Цанев
20 май, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
20 май, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
21 май петък

Каквото, такова

от Недялко Йорданов
21 май, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
21 май, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Бележките под линия

от Мирела Иванова
21 май, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
22 май събота

Лисичета

от Лилиан Хелман
22 май, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Три високи жени

от Едуард Олби
22 май, събота 19:30 ч Голяма сцена 19:30 ч

Страх за опитомяване

от Оля Стоянова
22 май, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
23 май неделя

Бащата

от Флориан Зелер
23 май, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Духът на поета

от Стефан Цанев
23 май, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Цветът на дълбоките води

от Оля Стоянова
23 май, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
25 май вторник

Компания

от Стивън Зондхайм и Джордж Фърт
25 май, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Богът на касапницата

от Ясмина Реза
25 май, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Три високи жени

от Едуард Олби
25 май, вторник 19:30 ч Голяма сцена 19:30 ч
26 май сряда

Компания

от Стивън Зондхайм и Джордж Фърт
26 май, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
26 май, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Даскал

от Жан - Пиер Допан
26 май, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
27 май четвъртък

Каквото, такова

от Недялко Йорданов
27 май, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Бележките под линия

от Мирела Иванова
27 май, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
28 май петък

Двубой

от Иван Вазов
28 май, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
28 май, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
28 май, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
29 май събота

Любовникът

от Харолд Пинтър
29 май, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
29 май, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Виновният

от Димитър Димов
29 май, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
30 май неделя

Козата или коя е Силвия?

от Едуард Олби
30 май, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Облог

от Дейвид Линдзи - Абер
30 май, неделя 19:00 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:00 ч
30 май, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
юни
Този уеб сайт използва cookies („бисквитки“), необходими за функционирането му. С използването на сайта Вие се съгласявате с употребата на „бисквитки“.