Програма

юни 2021

01 юни вторник

Майстори

от Рачо Стоянов
01 юни, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Пътят към Афродита

от Исабел Аленде
01 юни, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
02 юни сряда

Лисичета

от Лилиан Хелман
02 юни, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Каквото, такова

от Недялко Йорданов
02 юни, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
02 юни, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
03 юни четвъртък

Синът

от Флориан Зелер
03 юни, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Каквото, такова

от Недялко Йорданов
03 юни, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Бележките под линия

от Мирела Иванова
03 юни, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
04 юни петък
04 юни, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Три високи жени

от Едуард Олби
04 юни, петък 19:00 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:00 ч
05 юни събота

Контрабасът

от Патрик Зюскинд
05 юни, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
06 юни неделя

Плач на ангел

от Стефан Цанев
06 юни, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
08 юни вторник

Лунатици

от Кен Лудвиг
08 юни, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
08 юни, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
11 юни петък

Плач на ангел

от Стефан Цанев
11 юни, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
12 юни събота

Обир

от Джо Ортън
12 юни, събота 19:00 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:00 ч
13 юни неделя

Бонбон

от Здрава Каменова
13 юни, неделя 19:00 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:00 ч
15 юни вторник

Аз плащам

от Ив Жамиак
15 юни, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
16 юни сряда
16 юни, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
17 юни четвъртък

Любовникът

от Харолд Пинтър
17 юни, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
19 юни събота

Двубой

от Иван Вазов
19 юни, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Духът на поета

от Стефан Цанев
19 юни, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
20 юни неделя

Бащата

от Флориан Зелер
20 юни, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Облог

от Дейвид Линдзи - Абер
20 юни, неделя 19:30 ч Голяма сцена 19:30 ч

Плач на ангел

от Стефан Цанев
20 юни, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
22 юни вторник

Neoдачници

от Максим Горки
22 юни, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
23 юни сряда
23 юни, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
24 юни четвъртък

Любовникът

от Харолд Пинтър
24 юни, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Синът

от Флориан Зелер
24 юни, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
25 юни петък

Богът на касапницата

от Ясмина Реза
25 юни, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
26 юни събота
26 юни, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Козата или коя е Силвия?

от Едуард Олби
26 юни, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
27 юни неделя
27 юни, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Каквото, такова

от Недялко Йорданов
27 юни, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
29 юни вторник
29 юни, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Каквото, такова

от Недялко Йорданов
29 юни, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
30 юни сряда

Любовникът

от Харолд Пинтър
30 юни, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Духът на поета

от Стефан Цанев
30 юни, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
Този уеб сайт използва cookies („бисквитки“), необходими за функционирането му. С използването на сайта Вие се съгласявате с употребата на „бисквитки“.