Програма

юни 2022

01 юни сряда

Големанов

от Ст. Л. Костов
01 юни, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
02 юни четвъртък
02 юни, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Виновният

от Димитър Димов
02 юни, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
03 юни петък

Чудесна неделя за Creve Coeur

от Тенеси Уилямс
03 юни, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
04 юни събота

Двубой

от Иван Вазов
04 юни, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
04 юни, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Три високи жени

от Едуард Олби
04 юни, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
05 юни неделя

Страх за опитомяване

от Оля Стоянова
05 юни, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
05 юни, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
07 юни вторник

Големанов

от Ст. Л. Костов
07 юни, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Лисичета

от Лилиан Хелман
07 юни, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
08 юни сряда

Плач на ангел

от Стефан Цанев
08 юни, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Облог

от Дейвид Линдзи - Абер
08 юни, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
09 юни четвъртък

Богът на касапницата

от Ясмина Реза
09 юни, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Цветът на дълбоките води

от Оля Стоянова
09 юни, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
10 юни петък
10 юни, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Чудесна неделя за Creve Coeur

от Тенеси Уилямс
10 юни, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
10 юни, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
11 юни събота

Големанов

от Ст. Л. Костов
11 юни, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Лисичета

от Лилиан Хелман
11 юни, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Контрабасът

от Патрик Зюскинд
11 юни, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
12 юни неделя

Бащата

от Флориан Зелер
12 юни, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
12 юни, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
14 юни вторник

Бурята | The Tempest

от Уилям Шекспир | William Shakespeare
14 юни, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Богът на касапницата

от Ясмина Реза
14 юни, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Две

от Таня Шахова
14 юни, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
15 юни сряда

Бурята | The Tempest

от Уилям Шекспир | William Shakespeare
15 юни, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Любовникът

от Харолд Пинтър
15 юни, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
16 юни четвъртък
16 юни, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Три високи жени

от Едуард Олби
16 юни, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
17 юни петък

Бащата

от Флориан Зелер
17 юни, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Пиано в тревата

от Франсоаз Саган
17 юни, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
18 юни събота
18 юни, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Бележките под линия

от Мирела Иванова
18 юни, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
19 юни неделя

Neoдачници

от Максим Горки
19 юни, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Чудесна неделя за Creve Coeur

от Тенеси Уилямс
19 юни, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
21 юни вторник

Бурята | The Tempest

от Уилям Шекспир | William Shakespeare
21 юни, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Козата или коя е Силвия?

от Едуард Олби
21 юни, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
22 юни сряда

Бурята | The Tempest

от Уилям Шекспир | William Shakespeare
22 юни, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Духът на поета

от Стефан Цанев
22 юни, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
23 юни четвъртък

Вуйчо Ваньо

от А. П. Чехов
23 юни, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
23 юни, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
24 юни петък

Народът на Вазов

от Александър Секулов
24 юни, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Пиано в тревата

от Франсоаз Саган
24 юни, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
24 юни, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
25 юни събота

Народът на Вазов

от Александър Секулов
25 юни, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
25 юни, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
26 юни неделя

Опит за летене

от Йордан Радичков
26 юни, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Плач на ангел

от Стефан Цанев
26 юни, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
28 юни вторник

Народът на Вазов

от Александър Секулов
28 юни, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Пиано в тревата

от Франсоаз Саган
28 юни, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Пътят към Афродита

от Исабел Аленде
28 юни, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
29 юни сряда

Големанов

от Ст. Л. Костов
29 юни, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Дивата патица

от Хенрик Ибсен
29 юни, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
30 юни четвъртък

Двубой

от Иван Вазов
30 юни, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
30 юни, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
юли
Този уеб сайт използва cookies („бисквитки“), необходими за функционирането му. С използването на сайта Вие се съгласявате с употребата на „бисквитки“.