Програма

октомври 2019

01 окт вторник
01 окт, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
Продадени

Лисичета

от Лилиан Хелман
01 окт, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
Продадени

Моята скъпа лейди

от Израел Хоровиц
01 окт, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
02 окт сряда

Хубава риба

от Марк Райлънс и Луис Дженкинс
02 окт, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Спускане от връх Морган

от Артър Милър
02 окт, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
02 окт, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
03 окт четвъртък

Един безумен ден

от Пиер дьо Бомарше
03 окт, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Дивата патица

от Хенрик Ибсен
03 окт, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
04 окт петък

Neoдачници

от Максим Горки
04 окт, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Духът на поета

от Стефан Цанев
04 окт, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
04 окт, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
05 окт събота

Танцът Делхи

от Иван Вирипаев
05 окт, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
05 окт, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
Продадени

Цветът на дълбоките води

от Оля Стоянова
05 окт, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
06 окт неделя
06 окт, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Бащата

от Флориан Зелер
06 окт, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Виновният

от Димитър Димов
06 окт, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
08 окт вторник

Животът е прекрасен

от Николай Ердман
08 окт, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Нощна пеперуда

от Пьотр Гладилин
08 окт, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Даскал

от Жан - Пиер Допан
08 окт, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
09 окт сряда

Крадецът на праскови

от Емилиян Станев
09 окт, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
Продадени

Калигула

от Албер Камю
09 окт, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
10 окт четвъртък

Богът на касапницата

от Ясмина Реза
10 окт, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Хъшове

от Иван Вазов
10 окт, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
10 окт, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
11 окт петък

Хубава риба

от Марк Райлънс и Луис Дженкинс
11 окт, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
11 окт, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Моята скъпа лейди

от Израел Хоровиц
11 окт, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
12 окт събота

Лисичета

от Лилиан Хелман
12 окт, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
Продадени

Актрисата

от Питър Куилтър
12 окт, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Две

от Таня Шахова
12 окт, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
13 окт неделя

Любовникът

от Харолд Пинтър
13 окт, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Виновният

от Димитър Димов
13 окт, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
15 окт вторник

Братя Карамазови

от Фьодор Достоевски
15 окт, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
15 окт, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Среща в Санлис

от Жан Ануи
15 окт, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
16 окт сряда

Мнимият болен

от Жан - Батист Молиер
16 окт, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
16 окт, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
17 окт четвъртък

Козата или коя е Силвия?

от Едуард Олби
17 окт, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Животът е прекрасен

от Николай Ердман
17 окт, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Обир

от Джо Ортън
17 окт, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
18 окт петък

С любовта шега не бива

от Алфред дьо Мюсе
18 окт, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Лунатици

от Кен Лудвиг
18 окт, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Три високи жени

от Едуард Олби
18 окт, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
19 окт събота

Духът на поета

от Стефан Цанев
19 окт, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Един безумен ден

от Пиер дьо Бомарше
19 окт, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
20 окт неделя
20 окт, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Идеалният мъж

от Оскар Уайлд
20 окт, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
22 окт вторник

Каквото, такова

от Недялко Йорданов
22 окт, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Контрабасът

от Патрик Зюскинд
22 окт, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
23 окт сряда

Хъшове

от Иван Вазов
23 окт, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Богът на касапницата

от Ясмина Реза
23 окт, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Моята скъпа лейди

от Израел Хоровиц
23 окт, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
24 окт четвъртък

Аз плащам

от Ив Жамиак
24 окт, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
24 окт, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Даскал

от Жан - Пиер Допан
24 окт, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
25 окт петък

Дивата патица

от Хенрик Ибсен
25 окт, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Опит за летене

от Йордан Радичков
25 окт, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
25 окт, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
26 окт събота

Спускане от връх Морган

от Артър Милър
26 окт, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Бащата

от Флориан Зелер
26 окт, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Пътят към Афродита

от Исабел Аленде
26 окт, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
27 окт неделя

Актрисата

от Питър Куилтър
27 окт, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
27 окт, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Три високи жени

от Едуард Олби
27 окт, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
29 окт вторник
29 окт, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Братя Карамазови

от Фьодор Достоевски
29 окт, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
29 окт, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
30 окт сряда

Любовникът

от Харолд Пинтър
30 окт, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Опит за летене

от Йордан Радичков
30 окт, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Даскал

от Жан - Пиер Допан
30 окт, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
31 окт четвъртък

Дивата патица

от Хенрик Ибсен
31 окт, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Neoдачници

от Максим Горки
31 окт, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
ноември
Този уеб сайт използва cookies („бисквитки“), необходими за функционирането му. С използването на сайта Вие се съгласявате с употребата на „бисквитки“.