Програма

октомври 2020

01 октомври четвъртък

Бонбон

от Здрава Каменова
01 октомври, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Даскал

от Жан - Пиер Допан
01 октомври, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
02 октомври петък

Три високи жени

от Едуард Олби
02 октомври, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Аз плащам

от Ив Жамиак
02 октомври, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
02 октомври, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
03 октомври събота
03 октомври, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Аз плащам

от Ив Жамиак
03 октомври, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
03 октомври, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
04 октомври неделя

Neoдачници

от Максим Горки
04 октомври, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
04 октомври, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
04 октомври, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
06 октомври вторник

Лисичета

от Лилиан Хелман
06 октомври, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Страх за опитомяване

от Оля Стоянова
06 октомври, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
06 октомври, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
07 октомври сряда

Лисичета

от Лилиан Хелман
07 октомври, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Страх за опитомяване

от Оля Стоянова
07 октомври, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
08 октомври четвъртък

Бащата

от Флориан Зелер
08 октомври, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Страх за опитомяване

от Оля Стоянова
08 октомври, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
09 октомври петък

Бащата

от Флориан Зелер
09 октомври, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Каквото, такова

от Недялко Йорданов
09 октомври, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
10 октомври събота
10 октомври, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Вуйчо Ваньо

от А. П. Чехов
10 октомври, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
12 октомври понеделник

Каквото, такова

от Недялко Йорданов
12 октомври, понеделник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
13 октомври вторник
13 октомври, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
13 октомври, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
14 октомври сряда
14 октомври, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Богът на касапницата

от Ясмина Реза
14 октомври, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
14 октомври, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
15 октомври четвъртък

Лисичета

от Лилиан Хелман
15 октомври, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Страх за опитомяване

от Оля Стоянова
15 октомври, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
15 октомври, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
16 октомври петък

Духът на поета

от Стефан Цанев
16 октомври, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Дивата патица

от Хенрик Ибсен
16 октомври, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Две

от Таня Шахова
16 октомври, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
17 октомври събота
17 октомври, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Дивата патица

от Хенрик Ибсен
17 октомври, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
18 октомври неделя

Облог

от Дейвид Линдзи - Абер
18 октомври, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
18 октомври, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
20 октомври вторник

Облог

от Дейвид Линдзи - Абер
20 октомври, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Виновният

от Димитър Димов
20 октомври, вторник 19:30 ч Голяма сцена 19:30 ч

Обир

от Джо Ортън
20 октомври, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
21 октомври сряда

Любовникът

от Харолд Пинтър
21 октомври, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Страх за опитомяване

от Оля Стоянова
21 октомври, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Контрабасът

от Патрик Зюскинд
21 октомври, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
22 октомври четвъртък

Любовникът

от Харолд Пинтър
22 октомври, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Страх за опитомяване

от Оля Стоянова
22 октомври, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
23 октомври петък

Neoдачници

от Максим Горки
23 октомври, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Лунатици

от Кен Лудвиг
23 октомври, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
24 октомври събота

Лисичета

от Лилиан Хелман
24 октомври, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Лунатици

от Кен Лудвиг
24 октомври, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
25 октомври неделя

Синът

от Флориан Зелер
25 октомври, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Козата или коя е Силвия?

от Едуард Олби
25 октомври, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
27 октомври вторник
27 октомври, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
27 октомври, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
28 октомври сряда
28 октомври, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
28 октомври, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
29 октомври четвъртък

Бащата

от Флориан Зелер
29 октомври, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Моята скъпа лейди

от Израел Хоровиц
29 октомври, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
30 октомври петък
30 октомври, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Бележките под линия

от Мирела Иванова
30 октомври, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
31 октомври събота

Бележките под линия

от Мирела Иванова
31 октомври, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
Този уеб сайт използва cookies („бисквитки“), необходими за функционирането му. С използването на сайта Вие се съгласявате с употребата на „бисквитки“.