Програма

октомври 2022

02 октомври неделя

Обир

от Джо Ортън
02 октомври, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
04 октомври вторник

Виновният

от Димитър Димов
04 октомври, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
06 октомври четвъртък

Пътят към Афродита

от Исабел Аленде
06 октомври, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
09 октомври неделя

Едни момичета

от Нийл Лабют
09 октомври, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
09 октомври, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
11 октомври вторник

Плач на ангел

от Стефан Цанев
11 октомври, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
11 октомври, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
12 октомври сряда

Три високи жени

от Едуард Олби
12 октомври, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
13 октомври четвъртък

Калигула

от Албер Камю
13 октомври, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
14 октомври петък

Бащата

от Флориан Зелер
14 октомври, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Страх за опитомяване

от Оля Стоянова
14 октомври, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Контрабасът

от Патрик Зюскинд
14 октомври, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
15 октомври събота
15 октомври, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Вуйчо Ваньо

от А. П. Чехов
15 октомври, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Обир

от Джо Ортън
15 октомври, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
16 октомври неделя

Синът

от Флориан Зелер
16 октомври, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
16 октомври, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Цветът на дълбоките води

от Оля Стоянова
16 октомври, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
18 октомври вторник
18 октомври, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
18 октомври, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
19 октомври сряда

Народът на Вазов

от Александър Секулов
19 октомври, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Едни момичета

от Нийл Лабют
19 октомври, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
19 октомври, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
20 октомври четвъртък

Хъшове

от Иван Вазов
20 октомври, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Богът на касапницата

от Ясмина Реза
20 октомври, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Пътят към Афродита

от Исабел Аленде
20 октомври, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
21 октомври петък

Козата или коя е Силвия?

от Едуард Олби
21 октомври, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Бележките под линия

от Мирела Иванова
21 октомври, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
22 октомври събота
22 октомври, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Любовникът

от Харолд Пинтър
22 октомври, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Две

от Таня Шахова
22 октомври, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
23 октомври неделя

Големанов

от Ст. Л. Костов
23 октомври, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
23 октомври, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
25 октомври вторник

Чудесна неделя за Creve Coeur

от Тенеси Уилямс
25 октомври, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
26 октомври сряда

Опит за летене

от Йордан Радичков
26 октомври, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Дивата патица

от Хенрик Ибсен
26 октомври, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Шърли Валънтайн

от Уили Ръсел
26 октомври, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
27 октомври четвъртък

Neoдачници

от Максим Горки
27 октомври, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Контрабасът

от Патрик Зюскинд
27 октомври, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
28 октомври петък

Идеалният мъж

от Оскар Уайлд
28 октомври, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Духът на поета

от Стефан Цанев
28 октомври, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
29 октомври събота

Хъшове

от Иван Вазов
29 октомври, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Козата или коя е Силвия?

от Едуард Олби
29 октомври, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Три високи жени

от Едуард Олби
29 октомври, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
30 октомври неделя

Идеалният мъж

от Оскар Уайлд
30 октомври, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Чудесна неделя за Creve Coeur

от Тенеси Уилямс
30 октомври, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
Този уеб сайт използва cookies („бисквитки“), необходими за функционирането му. С използването на сайта Вие се съгласявате с употребата на „бисквитки“.