Програма

ноември 2019

01 ноември петък

Хъшове

от Иван Вазов
01 ноември, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
02 ноември събота

Хубава риба

от Марк Райлънс и Луис Дженкинс
02 ноември, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
03 ноември неделя

Почивен ден

от Камен Донев
03 ноември, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
05 ноември вторник

Братя Карамазови

от Фьодор Достоевски
05 ноември, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Обир

от Джо Ортън
05 ноември, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
06 ноември сряда

На ръба

от Александър Морфов
06 ноември, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
06 ноември, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
07 ноември четвъртък

Калигула

от Албер Камю
07 ноември, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
07 ноември, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Три високи жени

от Едуард Олби
07 ноември, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
08 ноември петък
08 ноември, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
09 ноември събота

Един безумен ден

от Пиер дьо Бомарше
09 ноември, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Любовникът

от Харолд Пинтър
09 ноември, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
10 ноември неделя

Бащата

от Флориан Зелер
10 ноември, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Спускане от връх Морган

от Артър Милър
10 ноември, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
11 ноември понеделник
11 ноември, понеделник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
12 ноември вторник
Гостуващ

Свекърва

от Антон Страшимиров
12 ноември, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Лисичета

от Лилиан Хелман
12 ноември, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
Продадени

Пътят към Афродита

от Исабел Аленде
12 ноември, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
13 ноември сряда

Идеалният мъж

от Оскар Уайлд
13 ноември, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
14 ноември четвъртък

С любовта шега не бива

от Алфред дьо Мюсе
14 ноември, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
14 ноември, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
Продадени
14 ноември, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
15 ноември петък

Хубава риба

от Марк Райлънс и Луис Дженкинс
15 ноември, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
15 ноември, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
Продадени
16 ноември събота
16 ноември, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Контрабасът

от Патрик Зюскинд
16 ноември, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
17 ноември неделя

Вишнева градина

от Антон Павлович Чехов
17 ноември, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Каквото, такова

от Недялко Йорданов
17 ноември, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
Продадени

Виновният

от Димитър Димов
17 ноември, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
19 ноември вторник
Гостуващ

Целуни ме, Кейт!

от Коул Портър
19 ноември, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Духът на поета

от Стефан Цанев
19 ноември, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Цветът на дълбоките води

от Оля Стоянова
19 ноември, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
20 ноември сряда

Мнимият болен

от Жан - Батист Молиер
20 ноември, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
20 ноември, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Три високи жени

от Едуард Олби
20 ноември, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
21 ноември четвъртък
21 ноември, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Аз плащам

от Ив Жамиак
21 ноември, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Даскал

от Жан - Пиер Допан
21 ноември, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
22 ноември петък

Хъшове

от Иван Вазов
22 ноември, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Богът на касапницата

от Ясмина Реза
22 ноември, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
22 ноември, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
23 ноември събота
23 ноември, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Любовникът

от Харолд Пинтър
23 ноември, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
24 ноември неделя

Хубава риба

от Марк Райлънс и Луис Дженкинс
24 ноември, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Лунатици

от Кен Лудвиг
24 ноември, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Две

от Таня Шахова
24 ноември, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
26 ноември вторник

Братя Карамазови

от Фьодор Достоевски
26 ноември, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Моята скъпа лейди

от Израел Хоровиц
26 ноември, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
27 ноември сряда

Бащата

от Флориан Зелер
27 ноември, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Нощна пеперуда

от Пьотр Гладилин
27 ноември, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Среща в Санлис

от Жан Ануи
27 ноември, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
28 ноември четвъртък

Животът е прекрасен

от Николай Ердман
28 ноември, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Козата или коя е Силвия?

от Едуард Олби
28 ноември, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
29 ноември петък

Опит за летене

от Йордан Радичков
29 ноември, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Дивата патица

от Хенрик Ибсен
29 ноември, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Виновният

от Димитър Димов
29 ноември, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
30 ноември събота

Neoдачници

от Максим Горки
30 ноември, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
30 ноември, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Три високи жени

от Едуард Олби
30 ноември, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
декември
Този уеб сайт използва cookies („бисквитки“), необходими за функционирането му. С използването на сайта Вие се съгласявате с употребата на „бисквитки“.