Програма

ноември 2020

03 ноември вторник

Вуйчо Ваньо

от А. П. Чехов
03 ноември, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Каквото, такова

от Недялко Йорданов
03 ноември, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
03 ноември, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
04 ноември сряда

Вуйчо Ваньо

от А. П. Чехов
04 ноември, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Каквото, такова

от Недялко Йорданов
04 ноември, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
04 ноември, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
05 ноември четвъртък

Бонбон

от Здрава Каменова
05 ноември, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Лисичета

от Лилиан Хелман
05 ноември, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Цветът на дълбоките води

от Оля Стоянова
05 ноември, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
06 ноември петък

Бонбон

от Здрава Каменова
06 ноември, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Лисичета

от Лилиан Хелман
06 ноември, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Цветът на дълбоките води

от Оля Стоянова
06 ноември, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
07 ноември събота

Три високи жени

от Едуард Олби
07 ноември, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
07 ноември, събота 19:30 ч Голяма сцена 19:30 ч

Спускане от връх Морган

от Артър Милър
07 ноември, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
08 ноември неделя

Три високи жени

от Едуард Олби
08 ноември, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Спускане от връх Морган

от Артър Милър
08 ноември, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Даскал

от Жан - Пиер Допан
08 ноември, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
10 ноември вторник

Козата или коя е Силвия?

от Едуард Олби
10 ноември, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Страх за опитомяване

от Оля Стоянова
10 ноември, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Бележките под линия

от Мирела Иванова
10 ноември, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
11 ноември сряда

Козата или коя е Силвия?

от Едуард Олби
11 ноември, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Страх за опитомяване

от Оля Стоянова
11 ноември, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Бележките под линия

от Мирела Иванова
11 ноември, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
12 ноември четвъртък

Синът

от Флориан Зелер
12 ноември, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
12 ноември, четвъртък 19:30 ч Голяма сцена 19:30 ч

Моята скъпа лейди

от Израел Хоровиц
12 ноември, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
13 ноември петък
13 ноември, петък 19:30 ч Голяма сцена 19:30 ч

Лунатици

от Кен Лудвиг
13 ноември, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
14 ноември събота

Neoдачници

от Максим Горки
14 ноември, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Лунатици

от Кен Лудвиг
14 ноември, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Две

от Таня Шахова
14 ноември, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
15 ноември неделя

Духът на поета

от Стефан Цанев
15 ноември, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Почивен ден

от Камен Донев
15 ноември, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Облог

от Дейвид Линдзи - Абер
15 ноември, неделя 19:30 ч Голяма сцена 19:30 ч
16 ноември понеделник
Гостуващ

В полите на Витоша

от П. К. Яворов
16 ноември, понеделник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
17 ноември вторник
17 ноември, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Аз плащам

от Ив Жамиак
17 ноември, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Пътят към Афродита

от Исабел Аленде
17 ноември, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
18 ноември сряда
18 ноември, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Облог

от Дейвид Линдзи - Абер
18 ноември, сряда 19:30 ч Голяма сцена 19:30 ч

Дивата патица

от Хенрик Ибсен
18 ноември, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
19 ноември четвъртък

Страх за опитомяване

от Оля Стоянова
19 ноември, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Богът на касапницата

от Ясмина Реза
19 ноември, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
20 ноември петък
20 ноември, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Страх за опитомяване

от Оля Стоянова
20 ноември, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
20 ноември, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
21 ноември събота
21 ноември, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Страх за опитомяване

от Оля Стоянова
21 ноември, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
21 ноември, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
22 ноември неделя

Бащата

от Флориан Зелер
22 ноември, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Дивата патица

от Хенрик Ибсен
22 ноември, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
22 ноември, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
24 ноември вторник
24 ноември, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
24 ноември, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
24 ноември, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
25 ноември сряда
25 ноември, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
25 ноември, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Контрабасът

от Патрик Зюскинд
25 ноември, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
26 ноември четвъртък
26 ноември, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
26 ноември, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Виновният

от Димитър Димов
26 ноември, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
27 ноември петък
27 ноември, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Бележките под линия

от Мирела Иванова
27 ноември, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
28 ноември събота

Бележките под линия

от Мирела Иванова
28 ноември, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
29 ноември неделя

Бележките под линия

от Мирела Иванова
29 ноември, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
Този уеб сайт използва cookies („бисквитки“), необходими за функционирането му. С използването на сайта Вие се съгласявате с употребата на „бисквитки“.