Програма

ноември 2021

02 ноември вторник

Духът на поета

от Стефан Цанев
02 ноември, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
03 ноември сряда

Бонбон

от Здрава Каменова
03 ноември, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
04 ноември четвъртък

Две

от Таня Шахова
04 ноември, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
05 ноември петък

Плач на ангел

от Стефан Цанев
05 ноември, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
06 ноември събота

Аз плащам

от Ив Жамиак
06 ноември, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
06 ноември, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
07 ноември неделя

Любовникът

от Харолд Пинтър
07 ноември, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
07 ноември, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
09 ноември вторник

Пътят към Афродита

от Исабел Аленде
09 ноември, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
10 ноември сряда
10 ноември, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
11 ноември четвъртък

Обир

от Джо Ортън
11 ноември, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
12 ноември петък

Плач на ангел

от Стефан Цанев
12 ноември, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Бонбон

от Здрава Каменова
12 ноември, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
13 ноември събота

Аз плащам

от Ив Жамиак
13 ноември, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
14 ноември неделя

Любовникът

от Харолд Пинтър
14 ноември, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
16 ноември вторник

Духът на поета

от Стефан Цанев
16 ноември, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
16 ноември, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
17 ноември сряда

Богът на касапницата

от Ясмина Реза
17 ноември, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
17 ноември, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
19 ноември петък

Любовникът

от Харолд Пинтър
19 ноември, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Обир

от Джо Ортън
19 ноември, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
20 ноември събота

Двубой

от Иван Вазов
20 ноември, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Бонбон

от Здрава Каменова
20 ноември, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
21 ноември неделя

Народът на Вазов

от Александър Секулов
21 ноември, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
21 ноември, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
23 ноември вторник

Народът на Вазов

от Александър Секулов
23 ноември, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Пиано в тревата

от Франсоаз Саган
23 ноември, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Пътят към Афродита

от Исабел Аленде
23 ноември, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
24 ноември сряда
24 ноември, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
24 ноември, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Бележките под линия

от Мирела Иванова
24 ноември, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
25 ноември четвъртък
25 ноември, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Каквото, такова

от Недялко Йорданов
25 ноември, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Бележките под линия

от Мирела Иванова
25 ноември, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
26 ноември петък

Синът

от Флориан Зелер
26 ноември, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Вуйчо Ваньо

от А. П. Чехов
26 ноември, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Даскал

от Жан - Пиер Допан
26 ноември, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
27 ноември събота

Плач на ангел

от Стефан Цанев
27 ноември, събота 15:00 ч Камерна сцена 15:00 ч
28 ноември неделя

Обир

от Джо Ортън
28 ноември, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
30 ноември вторник
30 ноември, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Страх за опитомяване

от Оля Стоянова
30 ноември, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Три високи жени

от Едуард Олби
30 ноември, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
декември
Този уеб сайт използва cookies („бисквитки“), необходими за функционирането му. С използването на сайта Вие се съгласявате с употребата на „бисквитки“.