Програма

декември 2019

01 декември неделя

Идеалният мъж

от Оскар Уайлд
01 декември, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Духът на поета

от Стефан Цанев
01 декември, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
Продадени

Три високи жени

от Едуард Олби
01 декември, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
03 декември вторник
03 декември, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
04 декември сряда

Почивен ден

от Камен Донев
04 декември, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
04 декември, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
05 декември четвъртък

Хъшове

от Иван Вазов
05 декември, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Богът на касапницата

от Ясмина Реза
05 декември, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
06 декември петък

Мнимият болен

от Жан - Батист Молиер
06 декември, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Любовникът

от Харолд Пинтър
06 декември, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
07 декември събота

Бащата

от Флориан Зелер
07 декември, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Спускане от връх Морган

от Артър Милър
07 декември, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
08 декември неделя

Калигула

от Албер Камю
08 декември, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Каквото, такова

от Недялко Йорданов
08 декември, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
Продадени
09 декември понеделник

Любовникът

от Харолд Пинтър
09 декември, понеделник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
10 декември вторник

Братя Карамазови

от Фьодор Достоевски
10 декември, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
11 декември сряда

Хубава риба

от Марк Райлънс и Луис Дженкинс
11 декември, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Аз плащам

от Ив Жамиак
11 декември, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Цветът на дълбоките води

от Оля Стоянова
11 декември, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
12 декември четвъртък

Един безумен ден

от Пиер дьо Бомарше
12 декември, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
12 декември, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
13 декември петък
13 декември, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
13 декември, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
Продадени
14 декември събота
Гостуващ

Жана Д'Арк

от Жан Ануи, Шилер и т.н.
14 декември, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Лисичета

от Лилиан Хелман
14 декември, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
Продадени

Среща в Санлис

от Жан Ануи
14 декември, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
15 декември неделя

Бащата

от Флориан Зелер
15 декември, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Облог

от Дейвид Линдзи - Абер
15 декември, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
17 декември вторник

Братя Карамазови

от Фьодор Достоевски
17 декември, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
17 декември, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Пътят към Афродита

от Исабел Аленде
17 декември, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
18 декември сряда

Козата или коя е Силвия?

от Едуард Олби
18 декември, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
18 декември, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
19 декември четвъртък

Почивен ден

от Камен Донев
19 декември, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
19 декември, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Облог

от Дейвид Линдзи - Абер
19 декември, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
20 декември петък

Neoдачници

от Максим Горки
20 декември, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Духът на поета

от Стефан Цанев
20 декември, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Контрабасът

от Патрик Зюскинд
20 декември, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
21 декември събота

Даскал

от Жан - Пиер Допан
21 декември, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
22 декември неделя

Опит за летене

от Йордан Радичков
22 декември, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Моята скъпа лейди

от Израел Хоровиц
22 декември, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
27 декември петък
27 декември, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Любовникът

от Харолд Пинтър
27 декември, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Виновният

от Димитър Димов
27 декември, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
28 декември събота
28 декември, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
28 декември, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
29 декември неделя

Хъшове

от Иван Вазов
29 декември, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Три високи жени

от Едуард Олби
29 декември, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
31 декември вторник

Хубава риба

от Марк Райлънс и Луис Дженкинс
31 декември, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Пътят към Афродита

от Исабел Аленде
31 декември, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
януари
Този уеб сайт използва cookies („бисквитки“), необходими за функционирането му. С използването на сайта Вие се съгласявате с употребата на „бисквитки“.