Отменени представления „Богът на касапницата“ и „Разходка с Гогол“ – 2 и 3 април | News | Ivan Vazov National Theatre
02 April 2026

Отменени представления „Богът на касапницата“ и „Разходка с Гогол“ – 2 и 3 април

Отменени представления „Богът на касапницата“ и „Разходка с Гогол“ – 2 и 3 април

Уважаеми зрители, 

Спектаклите:

- „Богът на касапницата“, програмиран за 2 април 2026 г. на Камерна сцена

- „Разходка с Гогол“, програмиран за 3 април 2026 г. на Камерна сцена

се отменят поради заболяване на актьор.

В рамките на 14 дни от датата на отмененото представление (до 16/17.04.2026 г.) на касите на Народния театър можете да презаверите закупените от вас билети за следваща дата, на която ще се играе спектакълът, или за друг спектакъл от репертоара на театъра.

За да ви бъде възстановена стойността на закупените билети, следва в рамките на 14 дни от датата на представлението да:

- предоставите вашите билети на касите на Народния театър, като електронните билети следва да се предоставят разпечатани, и сумата ще ви бъде възстановена веднага.

или 

- да изпратите на електронен адрес marketing@nationaltheatre.bg имейл с приложени електронни билети, банкова сметка и три имена на титуляра. 

Молим да ни извините за причиненото неудобство. Благодарим ви за разбирането!

This website uses cookies to ensure the proper functioning of its features. By using our website, you agree to the use of cookies.