Програма

февруари 2023

01 февруари сряда
01 февруари, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Пътят към Афродита

от Исабел Аленде
01 февруари, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
02 февруари четвъртък
02 февруари, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Страх за опитомяване

от Оля Стоянова
02 февруари, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Неведение

от Албена Ставрева
02 февруари, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
03 февруари петък
03 февруари, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Великденско вино

от Константин Илиев
03 февруари, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Шърли Валънтайн

от Уили Ръсел
03 февруари, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
04 февруари събота
04 февруари, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Духът на поета

от Стефан Цанев
04 февруари, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Три високи жени

от Едуард Олби
04 февруари, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
05 февруари неделя

Двубой

от Иван Вазов
05 февруари, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
05 февруари, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Обир

от Джо Ортън
05 февруари, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
06 февруари понеделник
Гостуващ

Майстори

от Рачо Стоянов
06 февруари, понеделник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
07 февруари вторник

Опит за летене

от Йордан Радичков
07 февруари, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Чудесна неделя за Creve Coeur

от Тенеси Уилямс
07 февруари, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
08 февруари сряда

Животът е прекрасен

от Николай Ердман
08 февруари, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
Гостуващ

Животът е вкусен

от Дейвид Линдзи-Абер
08 февруари, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Виновният

от Димитър Димов
08 февруари, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
09 февруари четвъртък

Синът

от Флориан Зелер
09 февруари, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
09 февруари, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
09 февруари, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
10 февруари петък
10 февруари, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Частици жена

от Ката Вебер
10 февруари, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Цветът на дълбоките води

от Оля Стоянова
10 февруари, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
11 февруари събота

Бащата

от Флориан Зелер
11 февруари, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
11 февруари, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
12 февруари неделя

Хъшове

от Иван Вазов
12 февруари, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Пиано в тревата

от Франсоаз Саган
12 февруари, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
13 февруари понеделник

Фиеста

от Андреа Гаврилиу
13 февруари, понеделник 19:00 ч Музите 19:00 ч
14 февруари вторник

Дивата патица

от Хенрик Ибсен
14 февруари, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
15 февруари сряда

Частици жена

от Ката Вебер
15 февруари, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Контрабасът

от Патрик Зюскинд
15 февруари, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
16 февруари четвъртък
Гостуващ

В самотата на памуковите полета

от Бернар-Мари Колтес
16 февруари, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Вуйчо Ваньо

от А. П. Чехов
16 февруари, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
16 февруари, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
17 февруари петък
Гостуващ

В самотата на памуковите полета

от Бернар-Мари Колтес
17 февруари, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
17 февруари, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Ах, ти, мила Ана

от Верена Канаан
17 февруари, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
18 февруари събота
Гостуващ

В самотата на памуковите полета

от Бернар-Мари Колтес
18 февруари, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Лисичета

от Лилиан Хелман
18 февруари, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Неведение

от Албена Ставрева
18 февруари, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
19 февруари неделя

Големанов

от Ст. Л. Костов
19 февруари, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Великденско вино

от Константин Илиев
19 февруари, неделя 16:00 ч Камерна сцена 16:00 ч

Три високи жени

от Едуард Олби
19 февруари, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
20 февруари понеделник

Фиеста

от Андреа Гаврилиу
20 февруари, понеделник 19:00 ч Музите 19:00 ч
21 февруари вторник

Народът на Вазов

от Александър Секулов
21 февруари, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Едни момичета

от Нийл Лабют
21 февруари, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
22 февруари сряда

Животът е прекрасен

от Николай Ердман
22 февруари, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Плач на ангел

от Стефан Цанев
22 февруари, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
23 февруари четвъртък

Калигула

от Албер Камю
23 февруари, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
23 февруари, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Шърли Валънтайн

от Уили Ръсел
23 февруари, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
24 февруари петък

Хъшове

от Иван Вазов
24 февруари, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
Гостуващ

Третата дума

от Александро Касона
24 февруари, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Бележките под линия

от Мирела Иванова
24 февруари, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
25 февруари събота

Идеалният мъж

от Оскар Уайлд
25 февруари, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Любовникът

от Харолд Пинтър
25 февруари, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Облог

от Дейвид Линдзи - Абер
25 февруари, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
26 февруари неделя
26 февруари, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Козата или коя е Силвия?

от Едуард Олби
26 февруари, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
26 февруари, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
28 февруари вторник

Бурята | The Tempest

от Уилям Шекспир | William Shakespeare
28 февруари, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Богът на касапницата

от Ясмина Реза
28 февруари, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
28 февруари, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
март
Този уеб сайт използва cookies („бисквитки“), необходими за функционирането му. С използването на сайта Вие се съгласявате с употребата на „бисквитки“.