Програма

март 2021

05 март петък

Плач на ангел

от Стефан Цанев
05 март, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Контрабасът

от Патрик Зюскинд
05 март, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
06 март събота

Духът на поета

от Стефан Цанев
06 март, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Пътят към Афродита

от Исабел Аленде
06 март, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
07 март неделя
07 март, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
10 март сряда

Две

от Таня Шахова
10 март, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
11 март четвъртък

Страх за опитомяване

от Оля Стоянова
11 март, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Три високи жени

от Едуард Олби
11 март, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
12 март петък

Компания

от Стивън Зондхайм и Джордж Фърт
12 март, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
12 март, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
13 март събота

Компания

от Стивън Зондхайм и Джордж Фърт
13 март, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
14 март неделя

Двубой

от Иван Вазов
14 март, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Плач на ангел

от Стефан Цанев
14 март, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
15 март понеделник
Гостуващ

Отело

от Уилям Шекспир
15 март, понеделник 16:00 ч Голяма сцена 16:00 ч
Гостуващ

Отело

от Уилям Шекспир
15 март, понеделник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
16 март вторник

Лисичета

от Лилиан Хелман
16 март, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Бонбон

от Здрава Каменова
16 март, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
17 март сряда

Богът на касапницата

от Ясмина Реза
17 март, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Аз плащам

от Ив Жамиак
17 март, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Цветът на дълбоките води

от Оля Стоянова
17 март, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
18 март четвъртък

Синът

от Флориан Зелер
18 март, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
18 март, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
19 март петък

Синът

от Флориан Зелер
19 март, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Дивата патица

от Хенрик Ибсен
19 март, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
20 март събота
20 март, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Вуйчо Ваньо

от А. П. Чехов
20 март, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
21 март неделя

Neoдачници

от Максим Горки
21 март, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Лунатици

от Кен Лудвиг
21 март, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
23 март вторник

Богът на касапницата

от Ясмина Реза
23 март, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Майстори

от Рачо Стоянов
23 март, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
24 март сряда

Козата или коя е Силвия?

от Едуард Олби
24 март, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Каквото, такова

от Недялко Йорданов
24 март, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
25 март четвъртък
25 март, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Бонбон

от Здрава Каменова
25 март, четвъртък 19:00 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:00 ч

Бележките под линия

от Мирела Иванова
25 март, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
26 март петък
26 март, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Бележките под линия

от Мирела Иванова
26 март, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
27 март събота

Лисичета

от Лилиан Хелман
27 март, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Страх за опитомяване

от Оля Стоянова
27 март, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Три високи жени

от Едуард Олби
27 март, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
28 март неделя

Двубой

от Иван Вазов
28 март, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Плач на ангел

от Стефан Цанев
28 март, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Бонбон

от Здрава Каменова
28 март, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
30 март вторник

Облог

от Дейвид Линдзи - Абер
30 март, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Спускане от връх Морган

от Артър Милър
30 март, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
30 март, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
31 март сряда

Моята скъпа лейди

от Израел Хоровиц
31 март, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Духът на поета

от Стефан Цанев
31 март, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Контрабасът

от Патрик Зюскинд
31 март, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
април
Този уеб сайт използва cookies („бисквитки“), необходими за функционирането му. С използването на сайта Вие се съгласявате с употребата на „бисквитки“.