Програма

януари 2020

19 януари неделя

Бащата

от Флориан Зелер
19 януари, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Моята скъпа лейди

от Израел Хоровиц
19 януари, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
Продадени
19 януари, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
Продадени
21 януари вторник

Братя Карамазови

от Фьодор Достоевски
21 януари, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
21 януари, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Облог

от Дейвид Линдзи - Абер
21 януари, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
Продадени
22 януари сряда

Хубава риба

от Марк Райлънс и Луис Дженкинс
22 януари, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Каквото, такова

от Недялко Йорданов
22 януари, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
Продадени

Караконджул

от Николай Хайтов
22 януари, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
23 януари четвъртък

Синът

от Флориан Зелер
23 януари, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Духът на поета

от Стефан Цанев
23 януари, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Караконджул

от Николай Хайтов
23 януари, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
24 януари петък

Животът е прекрасен

от Николай Ердман
24 януари, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
Продадени

Каквото, такова

от Недялко Йорданов
24 януари, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Виновният

от Димитър Димов
24 януари, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
25 януари събота

Хъшове

от Иван Вазов
25 януари, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
Продадени

Богът на касапницата

от Ясмина Реза
25 януари, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
Продадени

Среща в Санлис

от Жан Ануи
25 януари, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
26 януари неделя

Опит за летене

от Йордан Радичков
26 януари, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Дивата патица

от Хенрик Ибсен
26 януари, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Пътят към Афродита

от Исабел Аленде
26 януари, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
Продадени
28 януари вторник

Синът

от Флориан Зелер
28 януари, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Духът на поета

от Стефан Цанев
28 януари, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
Продадени

Даскал

от Жан - Пиер Допан
28 януари, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
29 януари сряда

Neoдачници

от Максим Горки
29 януари, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
29 януари, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
Продадени

Облог

от Дейвид Линдзи - Абер
29 януари, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
Продадени
30 януари четвъртък

Един безумен ден

от Пиер дьо Бомарше
30 януари, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
30 януари, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Караконджул

от Николай Хайтов
30 януари, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
31 януари петък

Синът

от Флориан Зелер
31 януари, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Моята скъпа лейди

от Израел Хоровиц
31 януари, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
февруари
Този уеб сайт използва cookies („бисквитки“), необходими за функционирането му. С използването на сайта Вие се съгласявате с употребата на „бисквитки“.