Програма

декември 2021

02 декември четвъртък

Народът на Вазов

от Александър Секулов
02 декември, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Бонбон

от Здрава Каменова
02 декември, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
03 декември петък

Народът на Вазов

от Александър Секулов
03 декември, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Плач на ангел

от Стефан Цанев
03 декември, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
03 декември, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
04 декември събота

Облог | Голяма сцена

от Дейвид Линдзи - Абер
04 декември, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Духът на поета

от Стефан Цанев
04 декември, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Контрабасът

от Патрик Зюскинд
04 декември, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
05 декември неделя

Пиано в тревата

от Франсоаз Саган
05 декември, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
07 декември вторник
07 декември, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Козата или коя е Силвия?

от Едуард Олби
07 декември, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Бележките под линия

от Мирела Иванова
07 декември, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
08 декември сряда
08 декември, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Каквото, такова

от Недялко Йорданов
08 декември, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Пътят към Афродита

от Исабел Аленде
08 декември, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
09 декември четвъртък

Двубой

от Иван Вазов
09 декември, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Богът на касапницата

от Ясмина Реза
09 декември, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
09 декември, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
10 декември петък
10 декември, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Вуйчо Ваньо

от А. П. Чехов
10 декември, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Облог

от Дейвид Линдзи - Абер
10 декември, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
11 декември събота

Синът

от Флориан Зелер
11 декември, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
11 декември, събота 15:00 ч Камерна сцена 15:00 ч
11 декември, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Виновният

от Димитър Димов
11 декември, събота 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
12 декември неделя

Бащата

от Флориан Зелер
12 декември, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Обир

от Джо Ортън
12 декември, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
14 декември вторник

Бащата

от Флориан Зелер
14 декември, вторник 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Три високи жени

от Едуард Олби
14 декември, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
15 декември сряда

Народът на Вазов

от Александър Секулов
15 декември, сряда 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч
16 декември четвъртък

Народът на Вазов

от Александър Секулов
16 декември, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Бонбон

от Здрава Каменова
16 декември, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
17 декември петък

Двубой

от Иван Вазов
17 декември, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Даскал

от Жан - Пиер Допан
17 декември, петък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
18 декември събота

Бурята

от Уилям Шекспир
18 декември, събота 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Едни момичета

от Нийл Лабют
18 декември, събота 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
19 декември неделя

Бурята

от Уилям Шекспир
19 декември, неделя 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Едни момичета

от Нийл Лабют
19 декември, неделя 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
19 декември, неделя 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
21 декември вторник

Плач на ангел

от Стефан Цанев
21 декември, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Бележките под линия

от Мирела Иванова
21 декември, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
22 декември сряда

Любовникът

от Харолд Пинтър
22 декември, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Контрабасът

от Патрик Зюскинд
22 декември, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
23 декември четвъртък

Компания

от Стивън Зондхайм и Джордж Фърт
23 декември, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Страх за опитомяване

от Оля Стоянова
23 декември, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Три високи жени

от Едуард Олби
23 декември, четвъртък 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
28 декември вторник

Пиано в тревата

от Франсоаз Саган
28 декември, вторник 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч

Бонбон

от Здрава Каменова
28 декември, вторник 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
29 декември сряда

Пиано в тревата

от Франсоаз Саган
29 декември, сряда 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
29 декември, сряда 19:30 ч Сцена „Апостол Карамитев“ 19:30 ч
30 декември четвъртък

Бурята

от Уилям Шекспир
30 декември, четвъртък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Едни момичета

от Нийл Лабют
30 декември, четвъртък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
31 декември петък

Бурята

от Уилям Шекспир
31 декември, петък 19:00 ч Голяма сцена 19:00 ч

Едни момичета

от Нийл Лабют
31 декември, петък 19:00 ч Камерна сцена 19:00 ч
януари
Този уеб сайт използва cookies („бисквитки“), необходими за функционирането му. С използването на сайта Вие се съгласявате с употребата на „бисквитки“.